Bunedio Sosyal İçerik Platformu
Sosyal İçerik Platformu Kendimize Öz Eglence Mizah Güncel Haberler Sitesi !

SON DAKİKA: Başkan Erdoğan duyurdu! 65 yaş üstü ve 18 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitiyor, kalktı mı?

130

Son dakika haberleri… Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Başkan Erdoğan’ın liderliğinde 2.5 ay sonra ilk kez yüz yüze toplandı. Toplantının önemli gündem maddelerinden birisi de 65 yaş üstü ve 18 yaş altı sokağa çıkma yasağı kısıtlaması oluşturdu. Başkan Erdoğan tarafından yapılan açıklama ile ’65 yaş üstü ve 18 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman kaldırılacak?’ sorusunun yanıtı netlik kazandı. Erdoğan, her iki yaş grubu için de müjdeyi verdi! Peki, 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek, 18 yaş altı sokağa çıkma kalktı mı? İşte, son dakika gelişmeleri…

Son dakika haberleri… 65 yaş üstü ve 18 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman kaldırılacak sorusunun yanıtı, bugün gerçekleşecek olan Kabine Toplantısı ile beraber netlik kazandı. Bilindiği gibi, corona virüsü ile mücadele kapsamında 18 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşlara uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sürüyordu. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi 2.5 ay aradan sonra ilk kez yüz yüze toplanırken toplantının önemli gündem maddelerinden birisini 18 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı oluşturdu.

65 YAŞ ÜSTÜ VE 18 YAŞ ALTI SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI NE ZAMAN KALDIRILACAK?

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabinesini bugün Beştepe’de topladı. Kritik toplantı 16.00’da başladıve ardından açıklama yapıldı. Erdoğan, toplantıda alınan kararları duyururken 65 yaş üstü ve 18 yaş altı vatandaşlar için müjdeyi verdi. Böylelikle, ’65 yaş üstü ve 18 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitiyor?’ sorusu da yanıt kazandı.

65 YAŞ ÜSTÜ VE 18 YAŞ ALTI SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI KALKTI MI?

Haberimizin devamından, kritik öneme sahip Kabine Toplantısı hakkında bilgi edinebilir; 18 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı hakkındaki son dakika gelişmelerini takip edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.